Teknoloji

Weird West’in yeni nesil çıkış tarihi açıklandı! 4K / 60 FPS’de oynanabilir

 
Yayıncı Devolver Digital ve geliştirici Wolfeye Studios, izometrik rol yapma oyunu Weird West: Definitive Edition’ın 8 Mayıs’ta PlayStation 5 ve Xbox Series için çıkacağını duyurdu. Weird West: Definitive Edition, 4K çözünürlüğü destekleyecek ve 60 FPS’de oynanabilecek.
 
Weird West ilk olarak 31 Mart 2022 tarihinde Steam üzerinden PlayStation 4, Xbox One ve PC için piyasaya çıkmıştı. Oyun şu an Steam’de %60 indirimle 43.60 TL’ye satışta.
 
Weird West: Definitive Edition birçok iyileştirme içeriyor
 
 
 
Weird West’in Kesin Sürümü, yeni nesil konsollarda çıkış yapmaya hazırlanıyor. Elbette bu sürüm, konsola özel geliştirmeler ve takviyeler içeriyor. Geliştirici ekibe göre oyun, yeni nesil konsollarda 4K/60 FPS olarak oynanabilecek.
 
Weird West, bize western temalı bir izometrik rol yapma deneyimini anlatıyor. Kanun adamları ve silahşörlerin yer aldığı bu oyunda, yağmacı diyarlara söz sahibi olabilmek için çeşitli çabalar sarf edilmektedir. Bize karanlık bir yapı sunan oyunda bir yandan hayatta kalmaya çalışırken diğer yandan da yeni bölgeler keşfedebiliyoruz.
 

 

kemaliye-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu