Haber

CHP İstanbul Mitingi ne zaman? CHP İstanbul Rallisi nerede yapılacak?

14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimlerine az kaldı. Cumhurbaşkanlığı adayları ülkenin dört bir yanında seçim mitinglerine devam ediyor. Millet İttifakı adayı Kemal Kılıçdaroğlu da Ekrem İmamoğlu, Mansur Yavaş, Meral Akşener ve diğer parti liderleriyle mitingler düzenliyor. CHP İstanbul mitinginin detayları da belli oldu. Peki CHP İstanbul mitingi nerede ve ne zaman?

Detaylar burada…

Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, miting maratonuna devam ediyor.

14 Mayıs seçimleri öncesi cumhurbaşkanları yurdun dört bir yanında mitingler düzenleyerek vatandaşlarla bir araya geliyor. Son olarak Ağrı, Van, Adıyaman ve çevre illerde mitingler düzenleyen Kemal Kılıçdaroğlu’nun İstanbul mitingi merak konusu oldu.

Millet ittifakı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun İstanbul miting tarihi 7 Mayıs olarak açıklandı. Daha sonra yapılan açıklamalarda miting tarihinin değiştirildiği duyuruldu.

CHP İstanbul Mitingi ne zaman?

CHP İstanbul İl Başkanlığı’ndan yapılan açıklamaya göre, CHP İstanbul mitingi 6 Mayıs Cumartesi günü saat 17.30’dayapmak.

CHP’nin İstanbul mitingi Maltepe Etkinlik Alanı’nda yapılacak. Toplantı, Millet İttifakı liderlerinin katılımıyla gerçekleştirilecek.

??

bismilajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu