Haber

Şehitkamil Belediye Başkanı Fadıloğlu: Teşekkürler Türkiye, teşekkürler Gaziantep, teşekkürler Şehitkamil

2.Cinsiyet Cumhurbaşkanlığı seçiminin ardından konuşan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, “Milletimize şükranlarımı sunuyorum Necip. Teşekkürler Türkiye, teşekkürler Gaziantep, teşekkürler Şehitkamil.”

2. cumhurbaşkanlığı seçiminin ardından açıklamalarda bulunan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu şu ifadeleri kullandı:

“Milletimizin yüksek desteğiyle bir kez daha Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanı olarak atanmıştır. Seçimlerdeki başarısıyla milletimizin teveccühünü kazanan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı canı gönülden kutluyorum. yola çıktık, “Söz, karar ve istikbal milletindir” dedik. Büyük Türkiye. Zaferimizi milletimiz, devletimiz ve güçlü Türkiye kazandı. Allah’a hamd olsun, elhamdülillah. bize büyük ve yeni bir zafer daha kazandırdı.Rabbim birlik, beraberlik ve kardeşliğimizi daim eylesin.Milletimiz gerçek zamanda gerçek adamın tercihini yapmıştır.Demokrasi ve Ülkemizin tam bağımsız ve müreffeh geleceğini hep birlikte inşa edeceğiz. Türkiye’nin millet iradesinin kazanılmasıyla başladığı asrında, her zaman olduğu gibi birlik ve beraberlik içinde, kardeşlik ruhuyla ülkemiz için çalışmaya devam edeceğiz.Milletimize şükranlarımı sunuyorum Necip. Teşekkürler Türkiye, teşekkürler Gaziantep, teşekkürler Şehitkamil.” – GAZİANTEP

haber-sarayduzu.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu