Yaşam

Restoranda çorba içen adam ve garsona ait iki resim arasındaki zorlayıcı 3 farkı 30 saniye içerisinde bulabilir misin?

Restoranda çorba içen adam ve garsona ait iki resim arasındaki 3 farkı bulmak için hazırlanan ve 30 saniye süresi olan bu farkı bulma bulmacası, gözlem yeteneklerinizi test eden bir zeka testi oyunudur. Heyecan verici ayrıntılarda gizlenen farklılıklar, kısa bir sürede olsa günlük hayatın stresini unutturarak zihninizi oyalamak için eğlenceli bir araçtır.

İlk bakışta neredeyse birbirinin aynısı gibi gelen bu iki resim, ayrıntılara odaklandığınızda dikkatinizi çekecek farklılıklardan oluşur. Bu farklılıklar bazen görseldeki bir şeklin bazen rengin bazen de dokunun değişmesiyle yapılabilir.

ZORLAYICI FARK BULMACASI: RESTORANDA ÇORBA İÇEN ADAM VE GARSONA AİT İKİ RESİM ARASINDAKİ 3 FARKI BULUN


Yukarıdaki görselde restoranda çorba içen adam ve garsona ait iki resim görüyorsunuz. Evet, ilk bakışta iki resimde neredeyse birbirinin aynısı gibi dursa da aslında bu resimler arasında sadece dikkatli olan kişilerin fark edebileceği ayrıntılarda gizli farklılıklar bulunuyor.

Sizden bu restoranda çorba içen adam ve garsona ait iki resim arasındaki 3 farkı 30 saniye içerisinde bulmanız isteniyor. Tüm dikkatinizi toplayarak resme odaklanın ve zorlayıcı noktalara gizlenmiş olan 3 farkı tespit edin.Restoranda çorba içen adam ve garsona ait iki resim arasındaki 3 farkı verilen süre içerisinde bulan okuyucularımızı tebrik ederiz. Ayrıntılara dikkat etmek çok kolay bir iş değil. Gözlerinizden bir şeyin kaçmadığı aşikâr.

İki resim arasındaki 3 farkın tamamını bulamayıp halen daha arayan okuyucularımız ise merak etmesin. Şimdi sizlerle restoranda çorba içen adam ve garsona ait iki resim arasındaki 3 farkın belirgin şekilde gösterildiği çözüm görselini paylaşacağız.

ZORLU MÜCADELEDE ÇÖZÜM

Süre bitti. Zorlayıcı mücadelede iki resim arasındaki 3 farktan kaç tanesini bulabildiniz? Hem cevaplarınızı kontrol etmek hem de bulamadığınız farklılıkların yerini öğrenmek için çözüm görselini görmeye ne dersiniz?

İşte restoranda çorba içen adam ve garsona ait iki resim arasındaki zorlayıcı 3 fark;Peki, siz 30 saniye içerisin de restoranda çorba içen adam ve garsona ait iki resim arasındaki 3 farkı bulabildiniz mi? Yorumlarda bizimle paylaşın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu