Haber

NUMAN KURTLUŞ: MİLLETLER KUTUDA ZİK ZAK YAPANLARIN HESABINI SORUYOR

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Ümraniye’de vatandaşlarla bir araya geldi. Kurtulmuş, Ümraniye Alemdağ Caddesi’nde vatandaşlarla sohbet etti. Kurtulmuş, Ümraniye’deki AK noktasını ziyaret ederek burada bir konuşma yaptı.

AK noktasında konuşan Numan Kurtulmuş, “Kolay değil biz Kandil’in terör baronları kolay değil, FETÖ’nün Avrupa ve Amerika’daki uzantıları, içerideki ve dışarıdaki her türlü işbirlikçisi yetmedi. Türkiye’deki seçimlerde dünyanın bütün dergilerinin kapaklarında yer almak kolay değil, ‘Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ı silin, diktatörü devirin’ diye davet eden Batı’nın uşaklarıdır.

Kurtulmuş, ‘TBMM’de Türkiye’nin sınır ötesi operasyonuna hayır oyu veren Cumhuriyet Halk Partisi’dir. Şimdi birinci cinste çok gerideler. Sanki Sinan Ogan’ın oylarından biri 5.2 ile ülkücü oylara ulaşıp ortayı kapatabiliriz. Bu ulusu aptal yerine mi koyuyorsunuz?’ Kandil’de terör baronlarının açık üslerine karşı PYD/YPG ile kol kola gidenler, PKK’ya terör örgütü diyemeyenler, ‘Defolun oradan desteğinize ihtiyacımız yok’ diyemeyenler hayır. 14 Mayıs’tan sonra artık sahte milliyetçilik yapacak. Sence bu millet enayi mi? Bu millet bir şey anlamıyor mu zannediyorsunuz’ Siz işinize bakın böyle zikzaklar çizenler, milleti böyle enayi yerine koyanlar gerçekten hesabını sandıkta vereceklerdir. Recep Tayyip Erdoğan’ı sandıklardan çok güçlü bir şekilde çıkartarak bu millet yoluna devam edecektir.”

haberozvatan.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara nakliyat
istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
eşya depolama
Başa dön tuşu