Haber

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu Trabzon’da oyunu kullandı

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Adil Karaismailoğlu, Trabzon’da oy kullandı.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Adil Karaismailoğlu, 2023 Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Seçimlerinde oy kullanmak için Ortahisar ilçesi Beşirli mahallesindeki Borsa İstanbul Ortaokuluna geldi. 2045 numaralı lojmanın bulunduğu sınıfa giren Karaismailoğlu, yoğunluk nedeniyle oluşan kuyrukta bir süre bekledi. Sırası geldikten sonra yapılan incelemelerin ardından oy pusulasıyla zarfı alan Bakan Karaismailoğlu, oyunu kullandı. Oyların bulunduğu zarfı sandığa atan Karaismailoğlu, seçimin hayırlı olmasını dileyerek, “Ülkemiz için, Trabzon için çok hayırlı bir sonuç olmasını temenni ediyorum. Milletimiz için, milletimiz için ne yapabiliriz? ülke, şimdi sahada söylediklerimizi hayata geçirme zamanı.Hız devam edecek.Sonra ihracatta, milletimizin hayatını kolaylaştıracak işlerde vatanımız ve milletimiz için çalışmaya devam edeceğiz.

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Bakan Karaismailoğlu, seçime katılımın çok yoğun olduğunu belirterek, “Milletimizin demokrasiye sahip çıktığının, düşünce ve değerlerine sahip çıktığının en önemli göstergesidir. demokrasiler için vazgeçilmezdir. Yapılan işlerin takdir edilmesi veya ders alınması milletimiz için bir fırsattır. Bugün milletimizde “İnşallah bu değerlendirmeler sonucunda milletimizin istekleri doğrultusunda çalışmalarımıza devam edeceğiz. millet” dedi.

“Seçime uzun pusula ile girdik. Pusulayı zarfa mı zorladı?” Bakan Karaismailoğlu, formda sorulduğunda, “Demokrasinin güzelliği bu. Demokrasinin belli şartlarını taşıyan partiler seçime giriyor. Onlara demokrasinin güzellikleri diyebiliriz.” – TRABZON

mahmudiye-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
eşya depolama
Başa dön tuşu