Teknoloji

Samsung SWallet ve WhatsApp Galaxy Watch Serisine Geliyor

Samsung Electronics’in Galaxy Watch serisi için geliştirilen bir dizi yeni uygulama, Galaxy kullanıcılarına daha hassas, uyarlanabilir ve çok işlevli akıllı saat deneyimleri sunacak. Samsung SWallet ve WhatsApp ile kullanıcılar, her zamankinden daha fazlasını doğrudan bileklerinden yapabilecekler.

  • Samsung SWallet: Geçen yıl, Samsung SWallet, kullanıcıların cüzdanlarına ve akıllı telefonlarına olan ilgiyi daha da artırmak için Samsung Share ile Samsung Pass’i birleştirdi. Samsung SWallet şimdi de yeni Galaxy Watch serisine geliyor. Hepsi bir arada Samsung SWallet uygulaması ile kullanıcılar akıllı saatlerinden kolayca ödeme yapabilir, kimliklerini gösterebilir ve etkinlik bileti alabilirler.
  • WhatsApp: Giyilebilir teknoloji ekosisteminin yeni bir yeniliği olarak Galaxy Watch5 ve Galaxy Watch4 kullanıcıları artık WhatsApp’ın ilk akıllı saat uygulamasını kullanabiliyor. Uygulama, kullanıcıların telefonlarını çıkarmadan konuşmalarına devam etmelerine, mesajlara cevap vermelerine ve hatta çağrıları cevaplamalarına izin verecek.

Bu yeni özellikler sayesinde Samsung Galaxy Watch serisi, çok yönlü işlevlere ve daha kolay kullanılabilirliğe kavuşacak. Samsung, 26 Temmuz’da Türkiye saatiyle 14:00’te gerçekleşecek Galaxy Unpacked etkinliğinde tanıtacağı çok daha fazlası ile Galaxy Watch serisinde daha geniş bir uygulama ekosistemi sunmaya ve kullanıcıların deneyimini en üst düzeye çıkarmaya devam ediyor.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

arhavi-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu