Haber

Omuz Omuza bağış programı hangi kanalda ve saat kaçta başlayacak? 1 Mart 2023 Omuz Omuza kampanyası hangi kanallarda yayınlanacak?

Futbol dünyası depremzedeler için ‘Omuz Omuza’ veriyor! Ortak canlı yayına dünyaca ünlü isimler katılacak. Pekala, Omuz Omuza bağış programı hangi kanalda ve saat kaçta başlayacak? 1 Mart 2023 Omuz Omuza kampanyası hangi kanallarda yayınlanacak? “Omuz Omuza” programı TV8’de mi? Omuz omuza programı tüm kanallardan canlı yayınlanacak mı? Detaylar burada…

OMUZ OMUZ KAMPANYASI NE ZAMAN, SAAT, HANGİ KANALDA?

Omuz Omuza bağış programı 1 Mart 2023 Çarşamba günü yapılacaktır. spor kanallardan canlı yayınlanacak. Program saat 20:00’de başlayacaktır.

OMUZ OMUZA BAĞIŞ PROGRAMI HANGİ KANALLARDAN YAPILACAK?

A SporbeIN Sports, SporSmart, Spor TV, S Sport, Tivibu Spor, TRT Spor ve TV 8 birlikte canlı yayınlanacak, “Omuz Omuza” dayanışma ve dayanışma kampanyası 1 Mart’ta başlayacak ve 15 Haziran’a kadar devam edecek.

OMUZ OMUZA BAĞIŞ PROGRAMINDA KİMLER OLACAK?

Kulüp liderleri, milli futbolcular, teknik direktörler, spor basını ve sanat camiasından değerli isimlerin katılacağı ortak yayına; Manchester City teknik direktörü Pep Guardiola, Liverpool teknik direktörü Jurgen Klopp, Arsene Wenger, efsane futbolcular Kaka ve Guti gibi dünya futbolunun önde gelen isimleri de katkı sağlayacak.

erbaa-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu