Yaşam

Murat Cemcir’den Ahmet Kural açıklaması: Kardeşler arasında kırgınlık yok

Oyuncu Murat Cemcir, “Çalgı Çengi”, “İşler Güçler”, “Kardeş Payı”, “Düğün Dernek”, “Çalgı Çengi İkimiz” projelerinde başrol paylaştığı Ahmet Kural ile herhangi bir kavgasının olmadığını açıkladı. Ailele Şaşknız” ve “Baba Parası”. Cemcir, kariyerinde yalnız seyahat etmek istediğini belirtti.

Şahsiyet dizisinin galasında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Cemcir, “Ahmet’ten ayrılmadık. Kendisi çok sevdiğim arkadaşım, ağabeyim, çok yetenekli bir komedyen ve birlikte çok güzel filmler yaptık. Ben Bir daha bir araya gelmeme ihtimalimizin olduğunu düşünmüyorum. Bu konuları çok fazla konuşmak istemiyorum. “Kırgınlık yok. Kardeş başkasına kızamaz, dost arkadaşa kızamaz. Bizde böyle bir şey yok. Güzel ve yeni hikayelerin ortasındayım” dedi.

‘KATILIM DURUMUMU AÇIKLAMAM GEREKEN HİÇBİR YERE GİTMEYECEĞİM’

Yaz başında Bodrum’da evlenen Ahmet Kural’ın düğününe neden katılmadığı sorulan oyuncu, “LCV olarak davet edildiğim hiçbir yere gitmiyorum (belirtme zorunluluğum var)” dedi. Katılım durumu).Bu bir kermes olabilir, bir gala olabilir, bir düğün olabilir.Maddi bir anlaşmazlık yok, “Ahlaki anlaşmazlıklar olabilir. Ancak kardeşler arasında kırgınlık olmayacak. Kendi başıma bir yolculuk yapmak istiyorum. Instagram’da birbirimizi takip ediyoruz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu