Ekonomi

MASKİ, Turgutluçıkçı Mahallesinde Altyapı Çalışmalarını İnceledi

MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay, 35 milyon TL’lik yatırımla alt ve üst yapısı yenilenen Turgutlu ilçesinin Çıkrıkçı Mahallesi’ni ziyaret etti. Genel Müdür Aslay ve beraberindeki heyet, muhtar ve mahalle sakinleriyle bir araya gelerek devam eden üst yapı çalışmalarını yerinde inceledi. Mahalle Muhtarı Ömer Eryılmaz, “İlçe merkezine verilen hizmetlerin aynısının mahallemize de verilmesiyle şehre olan hasretimiz sona erdi.” söz konusu.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, ‘154 Mahalle Projesi’ kapsamında mahallelerin çehresini değiştirip modern bir görünüm kazandırmaya devam ediyor. Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanlığı bünyesinde yürütülen 35 milyon TL’lik proje kapsamında Turgutlu ilçesi Çıkrıkçı Mahallesi’ne 8 kilometre içme suyu limiti, 8,5 kilometre kanalizasyon hattı ve 500 kişilik fosseptik inşaatı tamamlandı. tamamlandı. Altyapı çalışmalarının tamamlandığı mahallede 41 bin 200 metrekare parke taşı imalat çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

“Sağlıklı bir çevre ve gelecek için yatırımlarımız devam ediyor”

Mahalleye yapılan yatırımlar hakkında bilgi veren Genel Müdür Burak Aslay, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Bakanımızın öncülüğünde ‘101 ve 154 Mahalle Projelerimiz’ kapsamında mahallelerimizin altyapı ve üst yapısını yenilemeye devam ediyoruz. Cengiz Ergün, 35 milyon TL’lik yatırım bedeli kapsamında 8 kilometre içme suyu hattı, 8 kilometre içme suyu hattı, “5 kilometre kanalizasyon hattı ve 500 kilometrelik fosseptik kurulumunu tamamladık. insanlar. Altyapı çalışmalarının ardından başlattığımız 41 bin 200 metrekare parke taşı imalat çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Bu yatırım sağlıklı bir çevre ve sağlıklı bir gelecek için büyük bir yatırımdır. Liderimiz Sayın Cengiz Ergün, “Eşit hizmet anlayışımızla tüm mahallelerimizi modern bir görünüme kavuşturmaya devam edeceğiz” dedi.

Mahallemize 35 milyon TL’lik yatırım katma değer

Çıkrıkçı Mahalle Muhtarı Ömer Erılmaz, “Mahallemize yapılan 35 milyon TL’lik yatırım maliyeti çok yüksek olan muhteşem bir yatırım. Altyapı ve üstyapı hizmetleri mahallemize büyük değer kattı. Aynı hizmetlerin mahallemize de verilmesiyle kent hasretimiz son buldu. Mahallemize ilçe merkezi kazandırıldı.Biz Belediye Başkanımız Cengiz’den memnunuz, Allah da kendisinden razı olsun. Büyükşehir Belediyesi’ne, MASKİ Genel Müdürlüğü’ne ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” dedi. – MANİSA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu