Ekonomi

Form, yeni teknolojilerini ISK-SODEX Fuarı’nda tanıtacak

İklimlendirme sektörünün lider firmalarından Form Şirketler Kümesi, birçok yeni eseri ISK Sodex İstanbul Fuarı’nda ziyaretçileriyle buluşturacak.

Isıtma, soğutma, iklimlendirme ve havalandırma gibi birçok ana başlığı bünyesinde barındıran ISK-SODEX fuarı, bu yıl 25-28 Ekim tarihleri ​​arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde kapılarını ziyaretçilerine açacak. Fuarda ziyaretçiler, Form MHI İklimlendirme Sistemleri ve Form Endüstriyel Ürünler’in sürdürülebilir ve yüksek verimli ürünlerini yakından tanıma fırsatı bulacak.

Fuarın 4. Salonu B02 nolu stantta yer alacak Form; Form MHI Klima Sistemleri ile ilgili olarak, Mitsubishi Heavy yeni KXZ-3 serisi R32 soğutucu akışkanlı VRF klima sistemleri, entegre Wi-Fi özellikli ZTL serisi split klimalar, Hydrolution R32’li HMS-W modeli ve Form marka duvar tipi split klimalar bulunmaktadır. konukların beğenisine göre. sunulacak. Kalıp Sanayii tarafında ise Manyetik Kompresörlü ve Frekans Kontrollü Su Kaynaklı Isı Pompalı Santrifüj Soğutma Kümesi, konut ve ticari tip ısı geri kazanım cihazları fuarda ilk kez sergilenecek.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

ozvatanhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
eşya depolama
Başa dön tuşu