Teknoloji

En Pahalı League of Legends Kostümü Geliyor!

Faker imzası taşıyacak olan kostüm, en pahalı League of Legends kostümü olmaya geliyor. Peki kostümün fiyatı ne kadar olacak? Detaylar haberimizde sizi bekliyor.


İlginizi Çekebilir: Prime Gaming Haziran 2024 Oyunları Açıklandı


En Pahalı League of Legends Kostümü: Fiyatı Dudak Uçuklatıryor!

Önümüzdeki zaman zarfında, içeriğinde Faker imzası taşıyan dahil iki yeni kostümün bulunacağı bir paket yayınlanacak. Faker paketi olarak geçen bu yeni üç paket içeriğine dâhil olan iki kostüm, oyundaki diğer kostümlere kıyasla ekstra işçiliğe ve benzersiz animasyonlara sahip olacak.

  • Risen Legend Collection – 5430 RP: Hall of Legends Pass, yeni öldürme animasyonu, 1 simge, 1 ifade ve Risen Legend Ahri kostümü
  • Immortalized Legend Collection – 32.430 RP: Risen Legend içerikleri, yepyeni özel kostüm dönüşümleri, son vuruş animasyonu ve Immortalized Ahri kostümü
  • Signature Legend Collection – 59.260 RP: Risen Legend ve Immortalized Legend içerikleri, “Final Boss Faker” ünvanı, Faker imza hareketi, yeni kule bitiriş animasyonu, özel çerçeve, özel banner, özel splash-art Hall of Legends Pass’e özel 100 seviye geçişi ve daha fazlası.

Bilhassa sosyal medyada büyük yankı uyandıran bu içeriğin en büyük paketi ülkemizde, 8.150 TL gibi bir rakama denk geliyor. Elbette bu duruma oyuncular tepki gösterdiler. Çünkü, daha önceden hiçbir oyun içeriği bu seviyedeki yüksek bir rakama satılmamıştı.

Bu paketler, 12 Haziran – 8 Temmuz 2024 tarihleri arasında gerçekleşecek olan Hall of Legends etkinliği sırasında satın alınabilecek. Gelecekte Faker gibi başka yıldızlar için de yeni paketlerin oyuna ekleneceği Riot Games tarafından belirtilmiş durumda.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu