Haber

Bright Osayi-Samuel: Fenerbahçe’de en iyi zamanlarımı İsmail Kartal ile geçirdim

UEFA Avrupa Konferans Ligi 2. Ön Eleme Turu ilk maçında yarın Moldova ekibi Zimbru’yu konuk edecek olan Fenerbahçe’nin başarılı oyuncusu Bright Osayi-Samuel, Fenerbahçe’de en iyi dönemini İsmail Kartal ile geçirdiğini ve kendisine inandığını söyledi.

Nijeryalı oyuncu, UEFA Konferans Ligi’nde oynanan Zimbru maçı öncesi Samandıra Can Bartu Tesisleri’nde düzenlenen basın toplantısında konuştu.

Yeni teknik direktörlerinin gelişiyle birlikte çok yoğun çalışmalarına devam ettiklerini ve yeni bir ideolojiye alışmaya çalıştıklarını belirten Osayi-Samuel, “Hepimiz kendimize çok güveniyoruz. Taraftarımızın önünde oynadığımız maçların önemini biliyoruz. Teknik direktörümüzün de söylediği gibi ilk izlenim her zaman çok önemlidir. Yarınki ilk resmi maçımızı sabırsızlıkla bekliyoruz.” söz konusu.

“Buradaki en iyi dönemim öğretmenle geçti”

Oyuncuların ve taraftarın İsmail Kartal’ın nasıl bir oyun oynadığını bildiğini ifade eden 25 yaşındaki futbolcu, “Daha önceki çalıştığımız dönemden itibaren hepimiz bu konuda ustalaştık. O dönemde takım olarak özgüvenli oynuyorduk. En iyi dönemim teknik direktörle geçti. O dönemde takım olarak çok özgüvenli oynuyorduk.” dedi.

Hocanın talepleri olduğunu ve yerine getirmeye çalıştıklarını kaydeden Osayi-Samuel, “Rusya’daki kamp bizim için iyi geçti, güzel bir kamp dönemi geçirdiğimizi düşünüyorum. Orada oynadığımız dostluk maçları bizim için değerliydi.” sözlerini de kullandı.

“Yarınki maçı sabırsızlıkla bekliyorum”

Transfer söylentilerinin sorulması üzerine başarılı oyuncu, “Şu anda Fenerbahçeli futbolcuyum. Söylentileri bilmiyorum. Açıkçası dinlemiyorum. Benim işim bulunduğum yere odaklanmak. Tamamen Fenerbahçe’ye odaklanmış durumdayım. Hocamıza inanıyorum, bu onun bana inandığını gösteriyor. Yarınki maçı sabırsızlıkla bekliyorum.” görüşünü paylaştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu